Prezcall blog pl

Prezcall rośnie w siłę! Poznaj nowe funkcje, dzięki którym jeszcze bardziej zwiększysz sprzedaż i usprawnisz cold calling.

Na tej podstawie podejmujemy decyzje o wprowadzeniu nowych funkcji, bo chcemy wypuszczać rzeczy, które będą naprawdę przydatne.
Tak też było z funkcjami, które właśnie wypuściliśmy w nowej wersji produktu.
Dla przypomnienia, główną funkcją i celem Prezcall jest umożliwienie szybkiego pokazania contentu podczas trwania rozmowy telefonicznej.
Twój klient nie musi się nigdzie logować, wystarczy prosty link i pin, które mogą zostać podyktowane przez telefon. Ale to nie jedyne wyjście! 


Umieść na swojej stronie internetowej

Możesz skorzystać z naszej platformy, ale możesz także osadzić Prezcall na swojej stronie internetowej i w ten sposób kontaktować się z klientami.

Screen sharing / Dzielenie swojego ekranu

To była jedna z najczęściej zgłaszanych funkcji do dodania. Użytkownicy mówili nam, że czasami prezentacja czy jeden dokument nie wystarczają i muszą pokazać coś więcej. Screen sharing nadaje się do tego idealnie, bo możesz pokazać co tylko masz na komputerze. A w dalszym ciągu dostęp jest bardzo prosty i bez logowania!

Zaznaczanie, rysowanie

Podczas prezentacji uczestnicy mogą mieć więcej pytań lub istnieje potrzeba wyjaśnienia czegoś. Możesz użyć funkcji podświetlania lub rysowania, aby podkreślić najważniejsze treści.Czat / udostępnianie plików

Istnieje funkcja czatu, która obejmuje udostępnianie plików. Możesz rozmawiać ze swoim klientem za pośrednictwem czatu, ale także wysyłać dokumenty, obrazy, prezentacje bezpośrednio z Prezcalla, bez konieczności przełączania się na inne narzędzia.

Udostępnianie plików

Możesz łatwo przesłać plik bezpośrednio z komputera i zaprezentować go w Prezcallu. Ale nie musisz tego robić za każdym razem — jest tam biblioteka plików i możesz jej używać do wszystkich połączeń.

Rozmowy video

Generalnie, Prezcall ma pomagać w pokazywaniu dokumentów i prezentacji podczas rozmowy telefonicznej. Jednak kiedy chcesz przełączyć się na rozmowę video, możesz to także zrobić bezpośrednio w Prezcallu. Nie potrzeba dodatkowych narzędzi, wszystko możesz zrobić w tym jednym.

Konta firmowe

Jeśli masz konto firmowe, nie ma potrzeby, aby każdy uczestnik rejestrował się osobno. Wszyscy korzystają z jednego obszaru roboczego.

Zaloguj się na swoje konto albo skorzystaj z okresu próbnego, żeby zobaczyć nowe funkcjonalności w akcji!